Ofertă acceptată Cumpărare directă

USA BASCULANTA LIGHT 2500X2125RAL 8028

Număr anunț
DA20634720
Autoritate contractantă
ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR TURDA SRL (CUI RO31414940)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221240-9 · Usi de garaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,69 RON
Valoare atribuită
930,69 RON
Data publicării
18.06.2018 10:10
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,69 RON

din 930,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.