Ofertă acceptată Cumpărare directă

Print - titlu expozitie foto

Număr anunț
DA20634588
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26 RON
Valoare atribuită
26 RON
Data publicării
18.06.2018 10:05
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26 RON

din 26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.