Ofertă acceptată Cumpărare directă

Leridip 10mg x 60cpr ,Gynipral 10mcg 5/2ml ,Tobradex 5ml susp oft.,Duotrav 4mcg/ml+5mg/mlx2.5Cosopt

Număr anunț
DA20632081
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33622700-3 · Blocanti de calciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590,95 RON
Valoare atribuită
590,95 RON
Data publicării
15.06.2018 15:07
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

590,95 RON

din 590,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.