Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ach. formulare tipizate fara regim special nec functionarii serviciilor din cadrul DRDP Buc
- Număr anunț
- DA20605539
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.673,20 RON
- Valoare atribuită
- 27.673,20 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 13:19
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.673,20 RON
din 27.673,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro