Ofertă refuzată Cumpărare directă

Telefon mobil Apple iPhone X, 64GB

Număr anunț
DA20597789
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
A.M.S. EXPERT CONSULT S.R.L. (CUI RO15912560)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare finală
4.100 RON
Data publicării
13.06.2018 08:32
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.