Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ampicillin 10

Număr anunț
DA20638867
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI RO28399247)
Cod CPV
24959200-3 · Elemente chimice sub forma de disc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,70 RON
Valoare atribuită
44,70 RON
Data publicării
18.06.2018 12:25
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,70 RON

din 44,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.