Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerve pix, tip parker, corp metal, vf. 0.8mm, albastru-
- Număr anunț
- DA20637131
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI DAMBOVITA (CUI 4402787)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9 RON
- Valoare atribuită
- 9 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 11:24
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9 RON
din 9 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro