Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII COLECTARE SI TRANSPORT DESEURI SPITALICESTI

Număr anunț
DA20636418
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BACAU (CUI RO27450740)
Furnizor / câștigător
OLE STAR SRL (CUI RO16590684)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
18.06.2018 11:01
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.