Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda adeziva 48 mmx66 m TESA

Număr anunț
DA20636015
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SFANTA MARIA (CUI 3126691)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.841,67 RON
Valoare atribuită
1.841,67 RON
Data publicării
18.06.2018 10:49
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841,67 RON

din 1.841,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.