Ofertă acceptată Cumpărare directă

XEROX 101R00434 DRUM WC5222/25/30 32-52K

Număr anunț
DA20634067
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nr 1 Municipiul Sighisoara (CUI 6118154)
Furnizor / câștigător
ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675 RON
Valoare atribuită
675 RON
Data publicării
18.06.2018 09:47
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675 RON

din 675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.