Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE

Număr anunț
DA20633890
Autoritate contractantă
EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
Furnizor / câștigător
A & SICO CONSULTING SRL (CUI RO22426989)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.800 RON
Valoare atribuită
69.800 RON
Data publicării
18.06.2018 09:41
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.800 RON

din 69.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.