Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE BIROTICA SI PAPETARIE

Număr anunț
DA20633860
Autoritate contractantă
PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA FLORIAN LIVIU SECTIA FREEDOM (CUI RO17242351)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,41 RON
Valoare atribuită
168,45 RON
Data publicării
18.06.2018 09:40
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,45 RON

din 166,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.