Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare Rezervor Tampon 100 mc Statia de Pompe Sararie

Număr anunț
DA20641909
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
EUROPARTENER SRL (CUI 12433148)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.147,17 RON
Valoare atribuită
98.147,17 RON
Data publicării
18.06.2018 14:10
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.147,17 RON

din 98.147,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.