Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fuser unit pt. imprimanta OKI C841, (44848805), OEM (original), Belt Unit OKI MC853DN 44846204, OEM

Număr anunț
DA20638740
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
FORTE SYSTEMS SRL (CUI RO1884258)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398 RON
Valoare atribuită
1.398 RON
Data publicării
18.06.2018 12:22
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.398 RON

din 1.398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.