Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FUSER KIT CANON IR2016/2018 KTN,SERVICII REPARATIE COPIATOR CANON IR2018,SERVICII MENTENANTA CALCULA
- Număr anunț
- DA20624602
- Autoritate contractantă
- SCOALA "CONSTANTIN GAVENEA" TULCEA (CUI 13625931)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820,17 RON
- Valoare atribuită
- 820,17 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 09:26
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 17:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
820,17 RON
din 820,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro