Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA ALTALINK B8090

Număr anunț
DA20627244
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.600 RON
Valoare atribuită
37.600 RON
Data publicării
15.06.2018 11:10
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.600 RON

din 37.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.