Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie

Număr anunț
DA20635969
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ILIE MARTIN BRABOVA (CUI 15075354)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI RO21121536)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,25 RON
Valoare atribuită
819,25 RON
Data publicării
18.06.2018 10:47
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,25 RON

din 819,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.