Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAMPA CONTROL
- Număr anunț
- DA20625291
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
- Furnizor / câștigător
- NADIU CRIST S.R.L. (CUI RO16410856)
- Cod CPV
- 31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,37 RON
- Valoare atribuită
- 124,37 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 09:59
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,37 RON
din 124,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro