Atribuită Cumpărare directă

servicii de cazare cu demipensiune hotel Ensana Aquahouse, Bulgaria, 16-20 septembrie, cameră dublă

Număr anunț
DA36366780
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
TRAVEL PLANNER SRL (CUI 25989308)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.394,22 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.394,22 RON