Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe Hotpoint RPD 1165 DX EU, 11 KG, 1600 RPM, Clasa A+++, Alb [RPD 1165 DX EU]
- Număr anunț
- DA20639539
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.706,42 RON
- Valoare atribuită
- 3.706,42 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 12:49
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.706,42 RON
din 3.706,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro