Ofertă acceptată Cumpărare directă

DROTAVERINUM / No-Spa sol.inj.20mg/ml -25/2ml

Număr anunț
DA20634439
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081,60 RON
Valoare atribuită
1.081,60 RON
Data publicării
18.06.2018 10:00
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.081,60 RON

din 1.081,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.