Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 26,5% sub estimat

PACHET REACTIVI

Număr anunț
DA20627333
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799 RON
Valoare atribuită
1.322 RON 26,5% sub estimat
Data publicării
15.06.2018 11:13
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.322 RON

din 1.799 RON estimat 26,5%

Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 477 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.