Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amoksiklav 2 x 1000mg x 14cpr film

Număr anunț
DA20620394
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,46 RON
Valoare atribuită
179,46 RON
Data publicării
14.06.2018 14:36
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,46 RON

din 179,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.