Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentatie cadastrala
- Număr anunț
- DA20615208
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
- Furnizor / câștigător
- GTC MAP SERV (CUI RO16408198)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.700 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 11:23
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.700 RON
din 4.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro