Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse wireless. mouse cu fir si prelungitor

Număr anunț
DA20637276
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOPLICENI (CUI 28165998)
Furnizor / câștigător
TV DAN SERVICE SRL (CUI RO2406960)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,45 RON
Valoare atribuită
244,45 RON
Data publicării
18.06.2018 11:29
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,45 RON

din 244,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.