Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HIDROFOR 370+VAS 50L
- Număr anunț
- DA20609836
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAT HURDUGI (CUI 28342674)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39370000-6 · Instalatii de distribuire a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831,93 RON
- Valoare finală
- 831,93 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 16:36
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.