Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat split tip inverter, Nord Star 9.000btu, 4 metri de kit frigorific inclus

Număr anunț
DA20626855
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI (CUI 23416398)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731,09 RON
Valoare atribuită
1.731,09 RON
Data publicării
15.06.2018 10:56
Termen limită
21.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.731,09 RON

din 1.731,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.