Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparat Aer conditionat 9000btu cu montaj inclus

Număr anunț
DA20612659
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295 RON
Valoare finală
1.295 RON
Data publicării
14.06.2018 09:54
Data finalizării
18.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.