Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR*500 ML

Număr anunț
DA20641690
Autoritate contractantă
S.C. CLP ECOSERV S.R.L. (CUI RO29167911)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,93 RON
Valoare atribuită
3,93 RON
Data publicării
18.06.2018 14:02
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,93 RON

din 3,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.