Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet panouri plexiglas

Număr anunț
DA20638928
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868 RON
Valoare atribuită
868 RON
Data publicării
18.06.2018 12:27
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868 RON

din 868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.