Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de verificat si incarcat instalatii de clima auto

Număr anunț
DA20639252
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MDC COMPANY S.R.L. (CUI RO15114747)
Cod CPV
42611000-2 · Masini-unelte cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.592,80 RON
Valoare atribuită
51.592,80 RON
Data publicării
18.06.2018 12:39
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.592,80 RON

din 51.592,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.