Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese auto pentru UM 02110 Bistrita

Număr anunț
DA20638732
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
35421000-1 · Piese de schimb mecanice pentru vehicule militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,42 RON
Valoare atribuită
823,42 RON
Data publicării
18.06.2018 12:20
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,42 RON

din 823,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.