Ofertă acceptată Cumpărare directă

42512510-6 Registre

Număr anunț
DA20636052
Autoritate contractantă
COMUNA COPALAU (CUI 3372190)
Furnizor / câștigător
RO 8278038 RIA
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,20 RON
Valoare atribuită
360,20 RON
Data publicării
18.06.2018 10:51
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,20 RON

din 360,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.