Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de telefonie mobila
- Număr anunț
- DA20632727
- Autoritate contractantă
- Comuna Padina (CUI 4299470)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.781,04 RON
- Valoare finală
- 22.781,04 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 21:39
- Data finalizării
- 18.06.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.