Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demontare

Număr anunț
DA20635012
Autoritate contractantă
ORAS FUNDULEA (PRIMARIE ORAS FUNDULEA) (CUI 3797131)
Furnizor / câștigător
FREON TRADING (CUI RO6639365)
Cod CPV
45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.747,92 RON
Valoare atribuită
4.747,92 RON
Data publicării
18.06.2018 10:19
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.747,92 RON

din 4.747,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.