Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire Analizor gaze Ap anestezie Leon

Număr anunț
DA20608447
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
Cod CPV
38545000-7 · Echipamente de analiza a gazelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.050 RON
Valoare atribuită
23.050 RON
Data publicării
13.06.2018 15:02
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.050 RON

din 23.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.