Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie 20.000 km. auto motorizare diesel

Număr anunț
DA20637998
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BACAU (CUI 5036722)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,72 RON
Valoare atribuită
741,72 RON
Data publicării
18.06.2018 11:54
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,72 RON

din 741,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.