Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTARE FAZA SF/DALI PENTRU POR AXA 10 PENTRU OBIECTIVE CU SD MAXIM 1700 MP
- Număr anunț
- DA20639278
- Autoritate contractantă
- Comuna Agas (CUI 5002983)
- Furnizor / câștigător
- ARHIPROIECT SRL (CUI RO14681026)
- Cod CPV
- 71251000-2 · Servicii de arhitectura si de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 12:40
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.000 RON
din 58.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro