Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar aferente proiectului ’’Reabilitarea Gradinitei nr.2 Drobeta Turn u Sever

Număr anunț
DA20635268
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI RO14576047)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.750 RON
Valoare atribuită
4.750 RON
Data publicării
18.06.2018 10:26
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.750 RON

din 4.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.