Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banner tip Mesh din poliester special: 270gr/mp, material Outdoor, dimensiune 6,37mx10m, Full color

Număr anunț
DA20625793
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
Eronim Alexandru Crisan (CUI 25416521)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
15.06.2018 10:19
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.