Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie produse bar bistro carp
- Număr anunț
- DA20637045
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI RO21610575)
- Furnizor / câștigător
- VISION STAR COM SRL (CUI 14843209)
- Cod CPV
- 03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.333,27 RON
- Valoare finală
- 1.333,27 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 11:22
- Data finalizării
- 19.06.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.