Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de curatenie
- Număr anunț
- DA20643191
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
- Furnizor / câștigător
- M&D BEST CLEAN SRL (CUI 27845406)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.169,28 RON
- Valoare atribuită
- 71.169,28 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 14:55
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71.169,28 RON
din 71.169,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro