Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICHID DOT4

Număr anunț
DA20618422
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
PICHI VIOREL (CUI RO2282218)
Cod CPV
09210000-4 · Preparate lubrifiante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21 RON
Data publicării
14.06.2018 13:24
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21 RON

din 21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.