Ofertă refuzată Cumpărare directă

Perfuzor- Linie tubulatura volumat Agilia

Număr anunț
DA20650172
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO3149113)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare finală
1.350 RON
Data publicării
19.06.2018 11:27
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.