Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Guler cervical ajustabil la 3 dimensiuni pediatric Laerdal
- Număr anunț
- DA20643086
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI RO13720895)
- Cod CPV
- 33141730-6 · Gulere chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 14:52
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 17:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro