Ofertă acceptată Cumpărare directă

UAT Vidra doreste sa achizitioneze studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA20637621
Autoritate contractantă
COMUNA VIDRA (PRIMARIA COMUNEI VIDRA ILFOV) (CUI 4505570)
Furnizor / câștigător
SIGMA DESIGN PROIECT SRL (CUI 18799688)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
18.06.2018 11:41
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.