Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA20642353
Autoritate contractantă
G.P.P. NR.2 (CUI 32345571)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,20 RON
Valoare atribuită
203,20 RON
Data publicării
18.06.2018 14:24
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,20 RON

din 203,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.