Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA20645393
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,56 RON
Valoare atribuită
264,65 RON
Data publicării
19.06.2018 07:47
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,65 RON

din 253,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.