Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEAI DE FRUCTE SI DE PLANTE LA CUTIE

Număr anunț
DA20650357
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15863000-5 · Ceai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,93 RON
Valoare atribuită
121,93 RON
Data publicării
19.06.2018 11:35
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,93 RON

din 121,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.