Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare si modernizare instalatii de iluminat
- Număr anunț
- DA20650869
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT AUTENTIC SRL (CUI RO34825401)
- Cod CPV
- 50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.931,52 RON
- Valoare atribuită
- 13.931,52 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 11:55
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.931,52 RON
din 13.931,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro